Belge İzleme Sistemi

DLP NEDİR : Data Loss/Leak Prevention

Veri Kaybı/Sızıntısı Önleme network güvenlik alanında Belge izleme sistemi nispeten yeni sayılan ve gittikçe kullanımı artan bir veri koruma çeşididir. DLP yazılımları ile sisteminizden istenmeyen verinin çıkışını önleyebilir ya da belirlediğiniz dosyaların kullanım durumlarını izleyebilirsiniz.

Belge İzleme Sistemi ile artık işletmeniz içerisinde hiçbir belge başkasının eline geçemeyecek. İşletmeniz bünyesinde bulunan bütün birimlerde USB Taşınabilir Bellek , Sanal Disk yöntemleri , Mail veya Print ile Dosya ekleme gibi süreçlere maruz kalan tüm belgeleriniz dışarıda işlevsiz hale gelir. Bunun için geliştirdiğimiz PC güvenlik yazılımı sayesinde Tüm bilgisayarlarınızda bulunan dosyalar Ürettiğimiz Lisans Kodu ile işletme içerisindeki bilgisayarlarda çalışması sağlanmış ve Lisans Cevap anahtarı yüklenmeyen dosyalar kurum bilgisayarı dışında bir bilgisayarda çalışmayacak şekilde kodlanmıştır.

Başka bir bilgisayarda çalışmasını istediğiniz belgeler Belirlenen Policy yöntemleri ile Sizin belirlediğiniz Mail Gruplarına, ve Onay Gönderim için onay verdiğiniz belgeler Belge izleme sistemi üzerinden çalışabilecek şekilde planlanmıştır.

Böylelikle Kurumunuza ait Özel Tasarım Projeler, Faaliyet Planları , Hesap Bilgileri , Ciro , Muhasebe Firma bilgileriniz , Firma Cari Hesap bilgileri , İnsan Kaynakları Dökümanlarınız , Veritabanlarınız dan alınan kayıtlar gibi tüm İşletme verileriniz sizin belirlediğiniz Gruplara iletilerek Bilgi güvenliğiniz sağlanmış olacak.

Detaylı bilgi ve Sunum için Lütfen bizimle iletişime geçin.